Вінничина Онлайн

За вихідні на Вінниччині виявили 20 водіїв з ознаками сп’яніння

За вихідні на Вінниччині виявили 20 водіїв з ознаками сп’яніння

За вихідні на Вінниччині виявили 20 водіїв з ознаками сп’яніння

На Вінниччині за вихідні патрульні виявили 20 водіїв, які сіли за кермо з ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Вінницької області.

На всіх порушників інспектори склали відповідні адміністративні матеріали.

Правоохоронці наголошують, що керування транспортним засобом у нетверезому стані становить серйозну загрозу для життя та здоров’я як самого водія, так і інших учасників дорожнього руху.

Патрульна поліція закликає водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо після вживання алкоголю чи інших речовин, що впливають на швидкість реакції та уважність.

Читайте також:

На Вінниччині зупинили нетверезого водія на авто, яке перебувало в розшуку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 Comments
scroll to top