Вінничина Онлайн

На Вінниччині громадам передали генератори для критичної інфраструктури

На Вінниччині громадам передали генератори для критичної інфраструктури

На Вінниччині громадам передали генератори для критичної інфраструктури

Для забезпечення стабільної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та об’єктів критичної інфраструктури громадам Хмільницького району передали генератори та мережеві подовжувачі. Допомога надійшла від партнерів із Польщі. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посилання на допис начальниці Вінницької ОВА Наталі Заболотної.

У межах обласного Плану стійкості чотири громади Хмільницького району отримали генератори для забезпечення безперебійної роботи важливих установ та об’єктів.

Загалом передано 13 генераторів потужністю 6,5 кВт. Їх розподілили між громадами таким чином:

  • Козятинська громада — 2 генератори;
  • Глуховецька громада — 3 генератори;
  • Махнівська громада — 4 генератори;
  • Самгородоцька громада — 4 генератори.

Обладнання використовуватимуть у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та на об’єктах критичної інфраструктури.

Окрім цього, громади отримали 28 мережевих подовжувачів для доукомплектування Пунктів Незламності.

Допомога надійшла до Вінницької області від партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Читайте також:

На Вінниччині провели чемпіонат із флаг-футболу за підтримки США

Вінницька дитяча лікарня започатковує партнерство з медиками Франції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 Comments
scroll to top