Вінничина Онлайн

На Вінниччині провели чемпіонат із флаг-футболу за підтримки США

На Вінниччині провели чемпіонат із флаг-футболу за підтримки США

На Вінниччині провели чемпіонат із флаг-футболу за підтримки США

На Вінниччині продовжують активно розвивати флаг-футбол за підтримки американських партнерів. Наразі до цього виду спорту долучилася майже третина громад області, а кількість юних спортсменів перевищила 800 осіб. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на допис начальниці Вінницької ОВА Наталі Заболотної.

Флаг-футбол є одним із найновіших олімпійських видів спорту, який стрімко набирає популярності серед молоді. Вінниччина стала першою областю в Україні, де змагання з флаг-футболу провели в межах проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги».

Під час турнірів школярі продемонстрували високий рівень підготовки, згуртованість, наполегливість та командний дух.

Нещодавно в області також відбувся чемпіонат Freedom 250 Championship, який зібрав 23 команди. Завдяки підтримці американських партнерів учасники отримали спортивний інвентар для проведення тренувань у своїх громадах.

Змагання проходили в межах міжнародної ініціативи Footballs for Freedom, яку реалізує Центр Джорджа Патакі у партнерстві з Державним департаментом США та за співпраці з Українською лігою американського футболу.

Читайте також:

Ветерани з Вінниччини здобули шість медалей на міжнародних змаганнях у Румунії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 Comments
scroll to top