На Вінниччині за вихідні патрульні виявили 20 водіїв, які сіли за кермо з ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Вінницької області.
На всіх порушників інспектори склали відповідні адміністративні матеріали.
Правоохоронці наголошують, що керування транспортним засобом у нетверезому стані становить серйозну загрозу для життя та здоров’я як самого водія, так і інших учасників дорожнього руху.
Патрульна поліція закликає водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо після вживання алкоголю чи інших речовин, що впливають на швидкість реакції та уважність.
Читайте також:
На Вінниччині зупинили нетверезого водія на авто, яке перебувало в розшуку




