Вінничина Онлайн

На Вінниччині директору лікарні повідомили про підозру через збитки на понад 1 млн гривень

На Вінниччині директору лікарні повідомили про підозру через збитки на понад 1 млн гривень

На Вінниччині директору лікарні повідомили про підозру через збитки на понад 1 млн гривень

Слідчі Гайсинського районного управління поліції за процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури повідомили про підозру директору одного з медичних закладів району за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на поліцію Вінницької області.

За даними досудового розслідування, керівник комунального некомерційного підприємства упродовж 2022–2023 років підписував накази про встановлення працівникам надбавок у розмірах, що перевищували обмеження, визначені чинним законодавством та колективним договором.

У результаті таких дій медичному закладу було завдано матеріальної шкоди на суму понад 1,16 мільйона гривень. Розмір збитків підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом.

Досудове розслідування триває.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

На Вінниччині викрили схему незаконного оформлення земельних ділянок

На Вінниччині викрили схему розкрадання понад 60 млн грн на ремонті доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 Comments
scroll to top