Вчора, 24 червня, у Вінницькому районі сталася ДТП, внаслідок якої загинув 9-річний Артем — вихованець КДЮСШ «Олімпік». Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на ГС «Вінницька міська асоціація футболу».
Хлопчик лише розпочинав свій шлях у футболі. Він щиро любив гру, наполегливо тренувався та мріяв про майбутні перемоги на футбольному полі.
У Вінницькій міській асоціації футболу висловили щирі співчуття батькам, рідним, друзям, тренерам та всій футбольній родині КДЮСШ «Олімпік». Там зазначають, що жодні слова не здатні вгамувати біль від такої страшної втрати.
Тренери спортивної школи відкрили збір коштів для підтримки родини хлопчика у цей надзвичайно важкий час та закликають небайдужих долучитися до допомоги.
Читайте також:
На Вінниччині під колесами вантажівки загинув 9-річний велосипедист




