На Вінниччині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі автомобіля Toyota загинули двоє людей. Ще двоє осіб, серед яких водійка транспортного засобу, отримали травми та були госпіталізовані. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на поліцію Вінницької області.
Аварія сталася 24 червня близько 10:30. За попередньою інформацією слідства, 48-річна водійка автомобіля Toyota, жителька села Вінницькі Хутори, не впоралася з керуванням та допустила з’їзд транспортного засобу за межі проїзної частини в поле з подальшим перекиданням.
Унаслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля — 48-річний чоловік та 40-річна жінка, жителі Вінниці, від отриманих травм загинули на місці події.
Водійка та ще одна 48-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження. Постраждалих госпіталізували до медичного закладу.
На місці події працювали поліцейські, рятувальники та інші профільні служби.
У водійки відібрано зразки крові для проведення судово-токсикологічної експертизи. Автомобіль вилучено та поміщено на арештмайданчик.
За фактом аварії відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.
Читайте також:
Автобус перекинувся на Хмельниччині: серед постраждалих дитина з Вінниччини
На Вінниччині під колесами вантажівки загинув 9-річний велосипедист




