На Вінниччині рятувальники ліквідували наслідки смертельної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася поблизу села Цвіжин Лука-Мелешківської громади. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Вінницькій області.
У результаті аварії загинули дві жінки. Ще двоє людей отримали травми різного ступеня тяжкості та потребували допомоги.
На місці події працювали підрозділи ДСНС. Через значні пошкодження транспортного засобу рятувальникам довелося застосовувати спеціальне аварійно-рятувальне обладнання, щоб деблокувати одну з постраждалих із понівеченого автомобіля.

Після проведення рятувальних робіт потерпілих передали медикам для надання необхідної допомоги.
Наразі всі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди встановлюють слідчі Національної поліції.
Рятувальники закликають водіїв бути уважними за кермом, дотримуватися швидкісного режиму та правил дорожнього руху, адже нехтування безпекою може призвести до трагічних наслідків.
Читайте також:
На Вінниччині директору лікарні повідомили про підозру через збитки на понад 1 млн гривень




