Педагогічний колектив Гайсинської ЗЗСО І–ІІІ ступенів №6 здійснив пізнавальну подорож до столиці України. Напередодні літніх канікул освітяни відвідали визначні локації Києва та отримали чимало нових вражень. Повідомляє Вінниччина Онлайн з посиланням на ГО «Ми – Вінничани».
Учасники поїздки побували в резиденції Межигір’я, де ознайомилися з її архітектурою, мальовничими краєвидами та ландшафтами. Також відвідали океанаріум «Морська казка» та Київський зоопарк.

Фінансову підтримку в організації поїздки надав очільник Гайсинського осередку ГО «Ми – Вінничани» Олександр Мигидюк.

Подорож стала чудовою нагодою для педагогів відпочити, поспілкуватися та отримати нові позитивні емоції.




